Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Зустріч з представником лабораторії комп’ютерної криміналістики Gross

В рамках проведення Дня відділення Інформатики та комп’ютерної техніки відбулась зустріч студентів третього та четвертого курсу з представниками роботодавців. До студентів завітав співробітник лабораторії цифрової криміналістики Gross Бендовський Григорій Валерійович.

У ході зустрічі було обговорено ряд цікавих питань, що стосуються конфіденційності користувацьких даних, відновлення зашифрованої інформації з мобільних пристроїв та ряд інших аспектів комп’ютерної криміналістики. Студентам було цікаво дізнатися про основні завдання, які вирішуються цифровою криміналістикою, і яким чином вони пов’язані із реальним життям. Лабораторія має унікальний комплекс програмних та апаратних засобів для зйому, відновлення і аналізу даних на різноманітних цифрових носіях. Вони дозволяють проводити криміналістичне дослідження комп’ютерної техніки, програмних продуктів, телекомунікаційного обладнання, систем зберігання даних, мобільних телефонів тощо.

На завершення Григорій Валерійович ознайомив студентів із наявними вакансіями, а також розповів про сучасні вимоги ринку праці до фахівця з комп’ютерної безпеки.

Волинський коледж НУХТ