Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Зустріч студентів і учнів коледжу з директором історичного комплексу «Волинська Січ» Василем Мазуриком

«Щоб любити Батьківщину, треба, в першу чергу, знати її.
А знати Україну – це означає знати її минуле й сучасне»
Г. Ващенко.

Відповідно до плану роботи національно-патріотичного виховання молоді у Волинському коледжі НУХТ проведено зустріч студентів і учнів коледжу з директором історичного комплексу «Волинська Січ» Василем Мазуриком.
Метою заходу є формування у молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту суверенітету, територіальної цілісності держави.
На думку Василя Мазурика «Зміцнювати і будувати державу можуть громадяни, які люблять свою країну, свій народ і готові безкорисливо служити його інтересам, захищати суверенітет і територіальну цілісність України. Виховати справжніх патріотів можна, знаючи досконало історичне минуле українського народу». Він розповів студентам про героїчну боротьбу Українського народу за самовизначення і творення власної держави на прикладі українських козаків, Українських Січових Стрільців, Української повстанської армії. Василь Мазурик запросив студентів і учнів коледжу відвідати урочище «Вовчак» Турійського району – місце де була утворена Українська повстанська армія. Саме там щороку проходять військово-польові навчання для учнів шкіл

Волинський коледж НУХТ