Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Зустріч із працедавцями

Сьогодні відбулася зустріч студентів Волинського коледжу із представниками «Першої приватної броварні «Для людей – як для себе».

Пивоварня створена 2004 року родиною Андрія Мацоли. Це підприємство харчової промисловості України працює у галузі виробництва та реалізації напоїв натурального бродіння (пива та квасу).

Перед студентами Волинського коледжу виступили керівник відділу кадрів Олександра Черник, керівник нових проектів Світлана Вознюк, процес-інженер технічної служби Олександр Суботін. Вони розповіли про вакантні посади та ознайомили студентів із пропозиціями, які вони можуть надати молоді.

Зокрема компанія пропонує оплачуване стажування, офіційне працевлаштування, забезпечення гуртожитком, заробітну плату від 4000 гривень на місяць, а також широкі можливості для професійного зростання та самореалізації молодої людини.

«Перша приватна броварня «Для людей – як для себе» є прикладом нового українського виробника, який походить із Західного регіону і досяг успіху завдяки власним зусиллям. Тож, якщо хочете бути частиною великої міцної команди – телефонуйте за номером 0504312443 (контактна особа – Олександра Черник).

Волинський коледж НУХТ