Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Зустріч директора з випускниками коледжу

У випускників Волинського коледжу НУХТ залишилися найприємніші враження про роки навчання в освітньому закладі. З особливою теплотою і любов’ю у серці вони згадують директора коледжу Корчука Ігоря Васильовича, мудрого керівника і талановитого наставника.
Випускники коледжу, що навчаються у Національному університеті харчових технологій, Голя Андрій , Вознюк Тетяна, Савчук Любов не упустили нагоди ще раз зустрітися з директором Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Корчуком Ігорем Васильовичем, який відвідав НУХТ з робочим візитом.
Випускники коледжу поділилися своїми приємними враження про навчання у НУХТі. Для них роки навчання в Києві, це новий етап життя, нова сходинка, яку успішна і поважаюча себе людина, має пройти з гідністю. Вознюк Тетяна зазначила: «Перед нами відкрились двері цікавого освітнього закладу, з’явились нові можливості, нові мрії, переосмислились плани на майбутнє. Також спілкування з новими людьми, друзями вносить певний відбиток на формування себе як особистості, як успішної особистості, яка прагне чогось досягнути, стати професіоналом своєї справи. Для тих випускників, які мають бажання продовжити навчання у НУХТі хочемо сказати, що не все так страшно, як здається на перший погляд. Головне – це мати мету і бажання вчитись. Це дві основні складові необхідні для здійснення мрій і досягнення успіху. Ми як студенти, які вступили на поріг тяжкої та плідної праці, готові допомогти всім цілеспрямованим студентам, які хочуть продовжити навчання у Національному університеті харчових технологій. Не бійтесь і все буде добре!».

 

Волинський коледж НУХТ