Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Зроби перший крок

Ось і підійшов до свого завершення інноваційний конкурс стартапів, який організувала викладач фахових дисциплін Олена Левичкина.

25 березня у Волинському коледжі з успіхом пройшло фінальне представлення бізнес-ідей креативних студентів. Експертне журі вирішило підтримати всі проекти, які були гідно представлені студентами груп 20, 58, 23, 36, 35, 40, 16 відділення економіки та підприємництва.

На фінішну пряму вийшли стартапи: «Створення «Зоосервісу»», «Відкриття антикафе «Time club», «Steam box»». Майбутні підприємці представляли свої проекти та відповідали на запитання глядачів. Компетенте журі оцінювало стартапи за чотирма категоріями:
– продукт (інноваційність ідеї);
– обґрунтування доцільності і економічної ефективності стартапу;
– реальність ідеї;
– презентація (вміння представити проект, виступати перед публікою).

Визначити переможця було непросто, оскільки кожен стартап по-своєму цікавий і заслуговує на увагу. Після дискусії та обговорення журі обрало переможця – ним виявилась Вікторія Ковальчук, студентка групи № 58, яка представила проект створення «Зоосервісу». За найкращий проект Вікторія нагороджена сертифікатом.

Найкраща інвестиція – це інвестиція в молодь, адже це є майбутнє. І конкурс стартапів є корисним, так як  молоді люди зможуть у майбутньому реалізувати свої ідеї, а країна отримає унікальні бізнес-проекти. Позитивним є також той факт, що до заходу було залучено велику кількість молоді, яка зможе себе представити наступного року.

Волинський коледж НУХТ