Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Знайомство з професіями Приватбанку

Викладач фахових дисциплін, Олена Левичкіна, організувала для студентів групи № 20 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» екскурсію в офіс ПАТ КБ «Приватбанк».
Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з роботою ПАТ КБ «Приватбанк», історією розвитку установи, умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами. Працівники фінансової установи розповіли про здійснення ідентифікації та верифікації нових клієнтів, вивчення та уточнення інформації щодо аналізу платоспроможності клієнтів при видачі кредитів, наочно продемонстрували основні ознаки захисту банкнот і цінних паперів.
Під час екскурсії студентам показали в режимі реального часу роботу співробітників банку, висвітлили їх умови праці, специфіку продуктів банку, функції і завдання, які вони виконують.
Студенти побачили як працює контакт-центр ПАТ КБ «Приватбанк» і поспілкувались з його працівниками. Також майбутні фінансисти дізнались про школу фінансової грамотності та про можливість проходження онлайн-практики, після проходження якої кращих зараховують до кадрового резерву банку. Студенти, поділились своїми враженнями щодо проведеної екскурсії:
Христич Анна: «Екскурсія дала можливість оцінити перспективи працевлаштування та інноваційність ПАТ КБ «Приватбанку».
Гламазда Назар: «Ми мали можливість побачити роботу працівників ПАТ КБ «Приватбанк» та робочу обстановку в банку та порівняти теорію з практикою».
Бідзюра Сніжана: «Було цікаво себе спробувати у ролі працівника ПАТ КБ «Приватбанк», по обслуговуванню клієнтів»
Гайдай Олена: «Цікаво було дізнатися про історію створення та становлення ПАТ КБ «Приватбанк» в Україні».
Маємо надію, що і подальша співпраця з ПАТ КБ «Приватбанк» буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх спеціалістів.

Волинський коледж НУХТ