Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Здобутки І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Нещодавно у Волинському коледжі НУХТ відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів.

Олімпіада проводиться з метою розвитку комп’ютерної освіти і культури в Україні, подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. «Однією з ефективних форм практичної реалізації пріоритетних завдань пошуку, навчання та виховання інтелектуально обдарованої молоді є проведення олімпіад із різних предметів», – стверджують викладачі коледжу.

Відкрив олімпіаду вітальним словом завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Олександр Колісниченко, який побажав усім талану під час виконання робіт і висловив щиру надію, що конкурсанти максимально розкриють свої знання.
Відрадно, що результати першого етапу олімпіади показали високий рівень підготовки наших студентів. Відповідно до рішення журі переможцем визнаний студент групи № 3 Павло Лащук (здобув 52 бали). Друге місце розділили студентка групи № 37 Мирослава Трушик та студент групи № 49 Віталій Ляцевич (48 балів). Третє місце зайняв студент групи № 42 Богдан Конкевич (отримав 42 бали).

Згідно з результатами олімпіади представляти наш коледж у другому етапі, який відбудеться на базі Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ, буде Павло Лащук. Тож бажаємо здібному студентові чергової перемоги у Всеукраїнській олімпіаді!

Волинський коледж НУХТ