Завершився ІІІ Міжнародний шаховий фестиваль

, ,

21 лютого завершився ІІІ Міжнародний шаховий фестиваль, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, організаторами Міжнародного шахового фестивалю виступили Волинська шахова федерація, Волинська обласна рада, Луцька міська рада та Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

Упродовж трьох днів відбулися турніри з блискавичних та швидких шахів. У бліц-турнірі змагалися більш як 250 шахістів. Було зіграно 22 партії. Перше місце виграв міжнародний гросмейстер Володимир Онищук з міста Івано-Франківська, друге – міжнародний гросмейстер Станіслав Богданович (місто Одеса), третє місце виборов кандидат у майстри спорту Андрій Климчук (місто Вінниця).

У змаганнях зі швидких шахів зустрілися близько 300 гравців. Переможець цього турніру – міжнародний гросмейстер Станіслав Богданович (місто Одеса), друге місце посів – міжнародний гросмейстер Володимир Онищук (місто Івано-Франківськ), третє – міжнародний гросмейстер з міста Чернівців Віталій Бернацький.

На завершення змагань президент Волинської шахової федерації Володимир Вдовенко подякував усім спортсменам за участь у змаганнях і вручив переможцям та призерам призи та нагороди.