Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти

29 січня 2019 року в стінах Волинського коледжу Національного університету харчових технологій відбулось засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти Волинської області. У ньому взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування, а також профспілок, роботодавців та педагогів.

На засіданні були обговорені питання розвитку професійно-технічної освіти, підвищення її престижності серед громадян України та збереження від виїзду закордон кваліфікованих кадрів. Особливу увагу присутні зосередили на питанні забезпечення функціонування професійно-технічної освіти за дуальною системою, яка передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів. Це дозволить подолати розрив між освітою та виробництвом, підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців.

– Ми пишаємося тим, що в нас розвивається дуальна система. Маємо добитися того ж результату, як у наших сусідніх європейських країнах, зокрема в Естонії, Німеччині. Адже тоді роботодавцю буде цікаво брати випускника, який вже в нього працював і знає, як практику і теорію з’єднати в одне. Досягнень багато, але роботи попереду – ще більше, – зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

У статті використано матеріали офіційного сайту Волинської обласної державної адміністрації

Волинський коледж НУХТ