Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Заходи з нагоди дня відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки»

11 грудня 2019 року на карті всесвітнього заходу «HOUR OF CODE» (ГОДИНА КОДУ) в черговий раз з’явився маркер Vocnuft (Lutsk), тобто Волинський коледж НУХТ. Година коду відбувається щороку протягом всесвітнього тижня інформатики, який відмічають на честь дня народження піонера комп’ютерних наук Адмірала Грейс Мюрей Хоппер (9 грудня 1906). У 2019 тиждень інформатики припадає на 9-15 грудня.

Саме в цей період у Волинському коледжі НУХТ традиційно відбуваються заходи з нагоди дня відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки». День відділення відбувався відповідно до програми заходу, інформація поширювалася через сайт закладу освіти та соціальні мережі. Було розроблено електронну форму реєстрації учасника заходу, посилання на яку конвертовано у QR-код. Цьогоріч на дійство завітали 85 гостей серед яких учні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіуму, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей та державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище».

З вітальним словом виступив завідувач відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки» Володимир Величко, який ознайомив присутніх з витоками святкування Всесвітнього тижня інформатики, використовуючи мультимедійну техніку надав інформацію про коледж, професії та спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, запросив учнів в майбутньому поповнити лави наших учнів та студентів. Він повідомив, що так як у коледжі готують фахівців за двома освітніми рівнями, це кваліфікований робітник і молодший спеціаліст, є можливість продовження навчання за ступеневою формою освіти, з подальшим здобуттям ступеня магістра у Національному університеті харчових технологій (м. Київ). Про особливості навчання за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 «Комп’ютерна інженерія» розповів кандидат фізико-математичних наук Олександр Бурбан, який загострив увагу присутніх на перспективах та можливостях подальшого працевлаштування або продовження навчання у закладах вищої освіти за даними спеціальностями.

Далі для присутніх, майстер виробничого навчання Юрій Карплюк, продемонстровав майстер-клас «Технології 3D-моделювання та друку» з виготовленням моделей на 3D принтері. З особливостями підготовки кваліфікованих робітників за інтегрованою професією «Кравець. Вишивальник» присутніх ознайомила майстер виробничого навчання Наталія Паламарчук. Її слова було підкріплено майстер-класом «Технології машинної вишивки».

Після цього присутнім було запропоновано прийняти участь у «ГОДИНІ КОДУ», яку майстерно провели голова циклової комісії інформаційних технологій Олександр Ройко та викладач фахових дисциплін Галина Шепелюк. Усі учасники дійства отримали сертифікати про досягнення у «HOUR OF CODE».

Величко В.Л.

Волинський коледж НУХТ