Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Заходи в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Акція «16 днів активності проти гендерного насильства» розпочинається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є подолання насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, попередження гендерного насильства, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо ліквідації домашнього насильства.

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» у коледжі проведено виховні години, спрямовані на попередження насильства в сім’ї , протидії торгівлі людьми, формування толерантних відносин в суспільстві, а також інформаційний захід за участю працівника Луцького міського центру зайнятості Олесі Оласюк та працівника Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлани Прус.

Працівник Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Прус розповіла, які є види насильства, повідомила студентів про надання Мінсоцполітики жертвам насильства трьох видів допомоги: психологічної , матеріальної і юридичної . Ознайомила студентів з телефонами національної гарячої лінії 0800500335, 116-123, на яких можуть надати безоплатну правову допомогу .

Працівник Луцького міського центру зайнятості Олеся Оласюк розповіла про послуги, які надає державна служба зайнятості для молодих людей з приводу працевлаштування, актуальність робітничих професій на сучасному ринку праці.

Організатори заходу закликали кожного, хто стикнувся з насильством, звертатися за допомогою і не залишатись з проблемами наодинці.

Заступник директора з НВР Межова О.В.

Волинський коледж НУХТ