Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Захід «Стоп – булінг» за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області

Відповідно до Конституції України життя і здоров’я людини, її честь і гідність, недоторканність і безпека є найвищою соціальною цінністю (ст. 3), «ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню» (ст. 28).

У Волинському коледжі НУХТ відбувся захід «Стоп- булінг» за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області Романенко Лесі Богданівни та Букало Ярослава Ярославовича .

Захід проходив у формі діалогу, невимушеного спілкування зі студентами.

У своєму виступі Романенко Леся Богданівна зазначила, що за рівнем прояву насилля серед підлітків Україна займає 4 місце після таких країн, як Білорусія, Албанія, Росія. Поширеним явищем булінгу є його різновид – кібербулінг. Студенти ознайомилися з поняттям булінгу та видами насилля серед неповнолітніх, особливостями його прояву, типовими ознаками булінгу, засвоїли ненасильницьку модель поведінки , закріпили практичні навички протидії проявам насильства у повсякденному житті.

Студенти переглянули фільм про прояви насилля серед підлітків, грали ігри, які сприяли формуванню ненасильницьких моделей поведінки.

На завершення заходу працівник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Букало Ярослав Ярославович попередив студентів про адміністративну відповідальність за булінг та ознайомив із розмірами штрафів у разі вчинення насилля.

Межова О.В.

Волинський коледж НУХТ