Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Захід «Наркотичні речовини. Відповідальність»

У рамках тижня правої освіти у коледжі проведено захід «Наркотичні речовини. Відповідальність» за участю заступника директора з НВР Оксани Межової та головного спеціаліста Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколи Руалця.

Микола Руалець розповів про історію виникнення і розповсюдження наркотичних речовин, ознайомив з поняттям наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, особливостями впливу окремих груп наркотиків на організм людини.

Важливою складовою проведення заходу стало вивчення національного законодавства, що регулює обіг наркотиків в Україні. Студенти ознайомилися з презентацією «Наркотичні речовини. Відповідальність», отримали інформаціюпро адміністративну і кримінальну відповідальність за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах.

Микола Ілліч розповів про надання безоплатної правової допомоги.

Заступник директора з НВР Оксана Межова звернула увагу на згубну дію на організм людини наркотичних речовин і переваги здорового способу життя, навела статистичні дані МОЗ, відповідно до яких на Україні кожен рік помирає понад 10000 молодих людей.

Організатори заходу закликали молодь берегти здоров’я, вести здоровий спосіб життя.

Заступник директора з НВР О.В.Межова

Волинський коледж НУХТ