Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Загальні збори студентів гуртожитку

У гуртожитку коледжу відбулися загальні збори мешканців гуртожитку за участю заступника директора з НВР Оксани Межової, завідувача гуртожитку Людмили Мельник, вихователя Катерини Щерби.

Розглядалися питання дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку, пожежної безпеки, культури поведінки в гуртожитку і в громадських місцях.

Заступник директора з НВР Оксана Межова наголосила на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку та санітарно-гігієнічних вимог, провела для студентів інструктаж з безпеки життєдіяльності перед початком канікул. Особлива увага акцентувалась на дотриманні мешканцями гуртожитку правил пожежної безпеки. Були надані рекомендації молоді щодо культури спілкування, зовнішнього вигляду і етичного оформлення приміщень .

Оксана Межова закликала студентів дотримуватись правил культури поведінки в гуртожитку та в громадських місцях, акцентуючи увагу на тому, що Волинський коледж НУХТ є пам’яткою архітектури 17 століття. Він продовжує давні традиції Луцького колегіуму і є частиною історико-культурного заповідника «Старе місто». Тому студенти коледжу мають бути для всіх взірцем бездоганної поведінки.

Завідувач гуртожитку Людмила Мельник ознайомила студентів з правилами пожежної безпеки у гуртожитку. Були надані рекомендації, як поводити себе у випадку пожежі в кімнаті, поза кімнатою.

Вихователь гуртожитку Катерина Щерба акцентувала увагу на необхідності дотримання здорового способу життя, санітарно-гігієнічних вимог та правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

Заступник директора з НВР Межова О.В.

Волинський коледж НУХТ