Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Їх поєднали роки навчання

Навчальний заклад приймає до своїх лав юнаків та дівчат, що згодом отримують перші навики професії, атестати та дипломи. Хтось знаходить чудових друзів та наставників у житті. А хтось знаходить свою другу половинку та створює сім’ю.

Подружжя Романюків

У нашому закладі познайомились та розпочали свою професійну діяльність майбутнє подружжя – Романюк Анатолій Ананійович та Галина Миколаївна. Виховали двох синів – Юрія і Ярослава. Допомагають виховувати внука Захара.

Romanuki_1

Romanuki_3

Подружжя Панасюків

Панасюк Петро Сергійович та Панасюк (Павловська) Галина Володимирівна. Виховали доньку Тетяну.

Panasuki


Подружжя Бережних

Бережний Петро Іванович та Лідія Григорівна одружились, прийшовши працювати у наш навчальний заклад. Виховали доньку Оксану. Допомагають виховувати внуків Іванку та Максима.

Лідія і Петро Бережні

Berezhni_3

Подружжя Медведєвих

Медвєдєв Валерій Михайлович та Лариса Володимирівна одружились, прийшовши працювати у наш навчальний заклад. Виховали доньок Анну та Ольгу.

Medvedev_Valeriy

Medvedeva_Larisa


Подружжя Марчуків

Родина Марчуків

Марчук Юрій Іванович навчався з 1981 по 1984 роки за професією «Токар».

Марчук (Ятманова) Наталія Володимирівна навчалася з 1992 по 1995 роки. Отримала диплом кваліфікованого робітника за професією «Швачка». Одружилися у 1996 році. Виховують синів Олександра і Олега.


Подружжя Бишевичів

Бишевич Олег Анатолійович навчався з 2006 по 2009 роки за професією «Слюсар електрик з ремонту електроустаткування».

Бишевич (Рижук) Катерина Валеріївна навчалася з 2009 по 2012 роки за спеціальністю «Організація обслуговування в готелях та туристичних комплексах». Одружилися у 2011 році. Виховують синів Артема і Дениса.

Бишевич Олег та Катерина

Родина Бишевичів


Подружжя Мисковець

Мисковець Назар Олександрович навчався з 2008 по 2012 роки за спеціальністю «Організація обслуговування в туризмі»

Мисковець (Сорочинська) Аліна Ігорівна навчалася з 2007 по 2011 роки за спеціальністю «Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах». Одружилися у 2013 році
Виховують сина Артема.

Мисковець Назар та Аліна

Аліна та син Артем


Подружжя Дехтяруків

Дехтярук Андрій Володимирович навчався з 2000 по 2003 роки за професією «Слюсар-ремонтник».

Дехтярук (Парфелюк) Олена Ярославівна навчалася з 1999 по 2002 роки за професією «Кравець». Одружилися у 2002 році. Виховують двох діток.

Дехтярук Андрій та Олена

Родина Дехтяруків


Подружжя Балицьких

Родина Балицьких

Балицький Валерій Антонович навчався з 1997 по 1998 роки за професією «Радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури”.

Балицька (Білокурець) Оксана Анатоліївна навчалась з 1998 по 2001 роки за професією «Швачка-вишивальниця». Одружились у 2008 році. Виховують діток Станіслава, Максима, Софійку.


Подружжя Михальчуків

Михальчук Сергій Вікторович навчався з 2010 по 2011 роки за професією «Електромеханік з ремонту і обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Михальчук (Петренко) Марія Миколаївна навчається з 2013 року за спеціальністю «Комерційна діяльність». Одружились у 2015 році. Виховують доньку Мілану.

Михальчук Сергій та Марія

Родина Михальчуків


Подружжя Лотиш

Lotyshi

Лотиш Ігор та Лотиш Людмила Степанівна, виховують доньку Інну.


Подружжя Бовда

Bovda

Бовда Сергій Валерійович і Бовда (Шабала) Ольга Валеріївна виховують синів Миколу і Матвія


Подружжя Сідмороз

Sidmoroz

Сідмороз Ілля та Сідмороз (Шолкомуд) Світлана навчалися за професією «Оператор комп’ютерного набору». Світлана продовжила навчання за спеціальністю «Комерційна діяльність». Виховують доньку Настю


Подружжя Шкабко

Shkabko

Шкабко (Гурин) Галина Максимівна навчалась за професією «Фрезерувальник» з 1982 по 1985 роки та Шкабко Анатолій Володимирович навчався за професією «Токар» з 1981 по 1984 роки. Виховали доньок Вікторію та Марину, допомагають виховувати внуків.


Подружжя Роїк

Roik

Роїк (Паламарчук) Ірина Валеріївна навчалася у 2005-2006 роках за професією «Агент з постачання», з 2006 по 2008 роки навчалася за спеціальністю «Комерційна діяльність»

Роїк Сергій Васильович навчався з 2004 по 2007 роки за професією «Оператор комп’ютерного набору». Виховують двох доньок.


Подружжя Лал

Lal

Лал Михайло Валійович – викладач математики.

Лал (Козлова) Марія Олегівна навчалася з 2010 по 2013 роки за спеціальністю «Виробництво харчової продукції»


Подружжя Паценкіних

Pacenkin

Паценкін Микола Юрійович навчався з 2003 по 2006 роки «Радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури»

Паценкіна (Брик) Галина Миколаївна навчалася з 2003 по 2006 роки за професією «Кравець». Виховують сина і доньку.  


Подружжя Чуб

Chub

Чуб (Федонюк) Софія Валеріївна навчалась з 2009 по 2013 роки за  спеціальністю “Розробка програмного забезпечення”.

Чуб Сергій Андрійович навчався з 2010 по 2013 роки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Одружились, навчаючись у Національному університеті харчових технологій.

 

Волинський коледж НУХТ