Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Європейський Союз – вибір студентів

У коледжі відбувається низка заходів з нагоди тижня циклової методичної комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Цього року Тиждень проходить під гаслом «Європейський вибір молоді».

З метою поглиблення знань про Європу та європейські інституції євроклубівці ВоК НУХТ здійснили екскурсію до Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, де ознайомилися з діяльністю проекту «Центр європейської інформації». Змістом діяльності цього проекту є системне надання інформації про Європейський Союз та євроінтеграцію шляхом організації інформаційних кампаній та консультаційної допомоги.

На засіданні у Центрі європейської інформації студенти мали нагоду взяти участь у дискусіях про європейські цінності та проблеми, які мають місце в країнах Європейського Союзу. Молодь цікавили бюджетні питання, зокрема, як розподіляються фінанси в ЄС. Звичайно, молодь не могла не обговорити основні принципи європейської освіти.

Євроклубівці ВоК НУХТ вчергове висловили свої переконання, що Україна – це невід’ємна частина Європи, а також сподівання, що рано чи пізно наша країна стане частиною європейського співтовариства.

 

Волинський коледж НУХТ