Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Як здобути диплом відразу двох європейських ВНЗ?

1_crНещодавно відбулася зустріч кандидата географічних наук, доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій Романа Мазурця зі студентами Волинського коледжу.

Майбутні випускники коледжу дізналися багато нової інформації, яка стосувалася їх подальшого навчання та працевлаштування. Бо ж перед ними вже сьогодні стоїть нелегкий вибір стежини, якою підуть далі. Представник Національного університету харчових технологій розповів про спеціальності підготовки бакалаврів і магістрів, особливості навчальних програм, ознайомив з навчальною базою університету. До студентів було доведено цікаву і змістовну інформацію про роботу й місію кафедри туристичного та готельного бізнесу, викладацький склад, фахові дисципліни, які вивчають майбутні спеціалісти з туризму та туризмознавства.

«Теоретичне навчання підкріплюється практикою на кращих підприємствах туристичної сфери в Україні та за кордоном”, – з гордістю повідав Роман Русланович про готелі, туристичні фірми, в яких студенти університету мають змогу проходити практику. А пишатися справді є чим, адже мало який навчальний заклад може похвалитися такими базами практик.

Також зацікавила студентів програма отримання подвійного магістерського диплому: національного за спеціальністю «Туризм» та європейського за спеціальністю «Міжнародне управління» у Вищій Школі Менеджменту і Охорони Праці в Катовіце (Польща).

Бесіда пройшла в дружній, теплій обстановці. Отримавши відповідь на питання «Як здобути диплом відразу двох європейських вищих навчальних закладів?», студенти коледжу серйозно зацікавились  у подальшому навчанні саме в Національному університеті харчових технологій.

Волинський коледж НУХТ