Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Вивчаємо історичне минуле нашого народу

img_20161122_133154-1-_crВідділення загальноосвітніх дисциплін нашого коледжу продовжує співпрацю з освітньо-культурними закладами та установами міста Луцька з метою всебічного й гармонійного виховання особистості.

Завдяки таким спільним заходам було підготовлено і проведено чимало високохудожніх та змістовних заходів. Одним із постійних наших партнерів є Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Так, 22 листопада, у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася історична година «Козацький ватажок – Северин Наливайко», в якій взяли участь студенти групи15/16 Роман Савчук, Михайло Чаплицький, Дмитро Вороняк.

Події, про які розповідали, ніби ожили, присутні поринули в добу славного козацтва і велика, героїчна й водночас трагічна постать Северина Наливайка, що стала символом непокірності та вільного духу, зачарувала учасників заходу. Адже таємниця цього славного українця нерозгадана й досі. Образ Наливайка, як приклад лицарства, козацької звитяги, незламної волі, військової майстерності хвилював уми різних поетів й художників. Його жертовність залишилась у народних легендах та пам’яті народу. І ми горді, що є земляками славетного воїна, який чимало своїх бойових подвигів здійснив на території Волині.

Волинський коледж НУХТ