Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Випускникам коледжу вручили дипломи

30 червня у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди випуску молодих фахівців. Цього року навчання завершили 194 випускники, 14 з яких отримали дипломи з відзнакою. Із кроком у доросле й самостійне життя привітати дипломованих молодших спеціалістів зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит», «Ресторанне обслуговування», «Комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Розробка програмного забезпечення» прийшли рідні, друзі й, звичайно, викладачі.

Урочистості відкрили виконанням Державного Гімну України. Потому директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук першим щиро вітав молодь із успішним подоланням важливого етапу в їхньому житті. «Швидко промайнули роки навчання. Нещодавно ви були першокурсниками, а нині – вже дипломовані спеціалісти Приємно усвідомлювати, що вибір професії, який ви зробили декілька років тому, забезпечить вам успішне майбутнє. Адже саме для цього викладацький склад доклав максимальних зусиль у своїй роботі. І я можу з впевненістю сказати, що, найголовніше, ви стали хорошими людьми. Знаю, що ви будете гідно нести честь як навчального закладу, так і своєї родини. Ви є саме той прошарок нашого суспільства, на який ми, українці, покладаємо великі надії і сподівання. Бажаю вам, дорогі випускники, йти в ногу з часом, не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалюватися, адже тільки таким шляхом можна стати успішним у житті. Хай буде щасливою ваша життєва дорога!» – побажав Ігор Васильович, давши настанову бути не просто професіоналами, а людьми з великої літери.

Класні керівники перейняли естафету поздоровлень і побажали досягти цілей, сформувати нові плани, знайти справу життя, яка приноситиме задоволення й матеріальне благополуччя. «Ніколи не втрачайте віри у власні сили!» – наголосили педагоги-наставники.

Людмила Цюпка, мама випускника групи № 3, від імені всіх батьків подякувала викладачам, адміністрації коледжу за сьогоднішніх дипломованих фахівців та привітала молодь. «Дорогі випускники, у кожного з вас є мрії: хтось мріє навчатись, хтось працювати, а хтось відкрити власну справу. Йдіть за вашими мріями й знайте, що вас там чекають успіх та перемога!» – зі сцени лунали батьківські благословення.

Після оголошення наказу директора ВоК НУХТ відбулося вручення випускникам дипломів. І саме ця хвилина означала завершення часу студентства та офіційний крок у доросле життя.

Любі наші випускники, ідіть вперед з надією, а обертайтеся з удячністю. Завжди пам’ятайте рідний коледж, своє відділення, людей, які впродовж років намагалися вкласти в юні душі все найкраще, що мають самі.

 

Волинський коледж НУХТ