Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Викладачі відділення інформатики та комп’ютерної техніки провели профорієнтаційну роботу

Профорієнтація – це невід’ємна частина роботи викладачів. Допомогти школярам обрати майбутній фах є назвичайно важливою місією, яка може стати передумовою успішної кар’єри.

Завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Володимир Величко та викладач фахових дисциплін, к.т.н. Олександр Ройко з профорієнтаційною метою відвідали “Ярмарок професій”, який відбувся 5 грудня на базі Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості. Вони ознайомили присутніх зі спеціальностями та професіями, які можна здобути у нашому навчальному закладі, розповіли про особливості вступу та навчання, а також роздали інформаційні матеріали.

Володимир Величко зазначив, що навчання у Волинському коледжі НУХТ – це запорука мабутнього працевлаштування та реалізації себе як успішного фахівця. У закладі створено всі умови для одержання спеціальностей і професій, які є перспективними на ринку праці. На завершення виступу Володимир Величко запросив присутніх відвідати заходи, які провідяться для батьків та учнів у ВоК НУХТ, а також побажав відповідально підійти до вибору майбутнього фаху.

Волинський коледж НУХТ