Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Викладачі коледжу проводять профорієнтаційну роботу

Вибір професії завжди був надзвичайно важливим, оскільки від цього залежить життєвий шлях людини. Проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді – одне з найважливіших завдань нашого навчального закладу.

Сама по собі профорієнтація – це доступний спосіб зрозуміти, на які спеціальність треба вступати і в якій сфері розвиватися майбутньому студентові. З метою проведення профорієнтаційної роботи викладач іноземної мови Оксана Кисіль взяла участь у зустрічі з учнями «Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області».

Викладач ознайомила присутніх з інформацією про наш коледж, розповіла історію створення закладу, його досягнення та плани на майбутнє, співпрацю з Національним університетом харчових технологій. У своєму виступі Оксана Кисіль зробила акцент на широкому виборі професій і спеціальностей, що користуються попитом на сучасному ринку праці та які можна здобути у Волинському коледжі. Також ліцеїсти цікавилися правилами вступу, умовами навчання, можливостями виявити свої творчі здібності й вподобання.

Учням ліцею було роздано інформаційні проспекти про Волинський коледж НУХТ та запрошено відвідати День відкритих дверей, який відбудеться цього тижня.

Волинський коледж НУХТ