Волинський коледж Національного університету харчових технологій

«Вони тримали наше небо»

16 лютого студенти груп №№ 18, 19, 34 Волинського коледжу разом із викладачем історії Людмилою Салагацькою взяли участь у вечорі-спогаді «Вони тримали наше небо». Захід відбувся у Волинському краєзнавчому музеї і приурочений до другої річниці розстрілу на Майдані.

Метою вечора було згадати і вшанувати всіх волинян, які загинули на Майдані – Василя Мойсея, Єдуарда Гриневича, Сергія Байдовського, Івана Тарасюка та їх побратимів.
Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими. Потому отець Роман, брат Василя Мойсея, відслужив панахиду за вбитими на Майдані та розповів молоді про життя, діяльність і трагічну загибель брата. Також своїми спогадами поділилася і вдова загиблого добровольця Сергія Шостака, який після перебування на Майдані пішов на Схід України, захищати незалежність і цілісність нашої держави.

Заслуговує на увагу і виступ бізнесмена, громадського діяча, активіста Самооборони Майдану, учасника АТО Сергія Рижкова, який закликав студентів бути небайдужими, вступати в громадські організації, бути активним у житті, самим творити своє майбутнє, не брати і не давати хабарів і таким чином робити свій посильний внесок у боротьбу з корупцією.

На завершення заходу студенти коледжу переглянули документальний фільм про учасників Майдану. Потому молодь мала змогу ознайомитись із експонатами виставки «Герої не вмирають».

Волинський коледж НУХТ