Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Володимир Калішук – герой-рятувальник року

Студент Волинського коледжу НУХТ спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Володимир Калішук став одним із десяти лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Церемонія нагородження відбулася 18 вересня у Києві.

Узимку цього року Володимир, ризикуючи власним життям, витягнув з води двох людей, які провалилися під лід на одному з ставків. Місцевий 13-річний хлопчина вирішив випробувати на міцність лід. Тонка крига не витримала і дитина опинилася у крижаній воді. Один із жителів села намагався врятувати хлопця, але й сам провалився під кригу. І вже цих двох людей врятував саме Володимир, який, надаючи допомогу, і сам провалився. Вибравшись з води, Володимир зміг підтягнути до себе палицею школяра. Спільними зусиллями (чоловік – з води, а Володимир – з криги) підштовхнули малого до твердої поверхні та витягли. Чоловік, який і досі був у крижаній воді, через переохолодження ніяк не міг схопитися рукою за палицю. Тому Володимир ухопив його за руку та, доклавши неймовірних зусиль, витяг на твердий лід.

Про свій героїчний вчинок Володимир скромно мовчав, навіть мама все дізналася від сусідів. Та й взагалі він не вважає себе героєм, каже, що на його місці так вчинив би кожен чоловік. Радісно і спокійно стає від однієї думки, що серед нас живуть і навчаються рішучі, справжні чоловіки, такі як Володимир Калішук. А значить все буде добре.

Волинський коледж НУХТ