Волинський коледж Національного університету харчових технологій

«ВоК TV» привітав з прийдешнім Новим роком

Сьогодні у Волинському коледжі «студентське телебачення» транслювало святковий репортаж, присвячений найкращим подіям, які відбулися у 2016 році, та вітало всіх учнів, студентів, викладачів і працівників коледжу із прийдешнім Новим 2017 роком.

Добігає кінця 2016 рік. В такий час завжди підбивають підсумки року, що минає, та замислюються над роком прийдешнім. Хочеться, щоб він був мирним та щасливим. Саме з таких побажань ведучих святкового заходу Софії Цаплан та Михайла Кліша розпочався святковий захід у коледжі.

Передноворічна пора – найкращий час для приємних сюрпризів і студенти групи № 23 та групи № 33 справилися з завданням – влаштували справжній феєрверк. Вони подбали про те, аби перетворити захід на свято, яке б забезпечило новорічний настрій викладачам і студентам коледжу на всі зимові торжества. Концертна програма була яскравою та насиченою, пісні, гуморески й студентські жарти не вщухали впродовж усього заходу. Танцювальний колектив коледжу подарував присутнім низку чудових та запальних танців.

Найактивніші студенти вкотре довели, що вміють не тільки вчитися, а й розважатися. Вони заряджали усіх хорошим настроєм, залучаючи до конкурсів студентів із глядацької зали. Радісні посмішки, новорічне конфетті та бенгальські вогники створили атмосферу новорічного свята. Нехай Новий 2017 рік принесе нам добро й любов, а вдача й творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками Волинського коледжу НУХТ!

Волинський коледж НУХТ