Волинський коледж Національного університету харчових технологій

ВоК НУХТ має таланти!

1З метою виявлення серед студентів та учнів першого курсу талановитої молоді у коледжі проходить традиційний щорічний конкурс «Алло, ми шукаєм таланти».

Упродовж тижня першокурсники старанно готувалися, придумували художні номери, відточували свою майстерність. І справді серед конкурсантів є таланти найвищого рівня. Журі відзначило високу виконавську майстерність студентів груп №№ 20, 43 (перше місце), групи № 56 (друге місце), групи № 14 (третє місце).

Своїм талантом вразила глядачів та журі Хайчевська Юліанна, яка виконала пісню «Нашим героям». Море емоцій збурила патріотична пісня «Нас не зламають» у виконанні студентки Грицюк Юлії. На конкурсі порадували і красиві чоловічі голоси. Так, виступ студента групи № 20 Гамазди Назара (пісня «Батьківська хатина») та читання репу учнем групи № 6 Ковальчуком Ігорем були високо оцінені як журі, так і глядачами. Зачарували своїми ліричними піснями Дейнека Вікторія та Дуб’юк Іванна. Виступи вокальних гуртів груп №№ 13, 14, 56 супроводжувалися бурхливими оплесками та визнанням публіки. Чимало овацій зірвала неймовірна вправність студента групи № 56 Поштарука Андрія, який склав «кубик-рубик» за 57 секунд. Також першокурсники показали і свої хореографічні вміння, станцювавши східний та сучасний танці.

Можна сміливо стверджувати, що наш коледж поповнився новими, талановитими учнями та студентами, які будуть продовжувати кращі традиції коледжу. Художній керівник навчального закладу Тетяна Бортнікова запросила всіх учасників конкурсу до участі у вокальному і танцювальному гуртках, які працюють у коледжі.

Волинський коледж НУХТ