Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Вітаємо переможця обласної олімпіади з комп’ютерної графіки

В лютому-травні 2018 року відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації проведена обласна олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Метою олімпіади було прищеплення учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти стійкого інтересу до вивчення комп’ютерних дисциплін, виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді.

Всього на розгляд журі обласного етапу олімпіади було представлено роботи 21 учасника з 14 навчальних закладів у тематичних номінаціях: «Моя професійна кар’єра», «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить» , «Я маю право…» .

Учні нашого коледжу Іванчук Владислав та Олексієвець Андрій  (учні  групи №21), Шимонович Маркіян та Жук Анастасія (учні групи №8) представили малюнки,  створені за допомогою електронних графічних редакторів. Членами журі обласного етапу олімпіади відмічено, що комп’ютерні малюнки учасників олімпіади з Волинського коледжу НУХТ виконані із використанням графічних редакторів Adobe Photoshop, Adobe Illustrator і вирізняються різноманітністю, складністю використаних комп’ютерних технологій створення та обробки зображень, глибиною розкриття обраної тематики, художньою цінністю роботи, авторським стилем тощо. Команду учнів до участі в олімпіаді підготував викладач фахових дисциплін відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки» Грицан Петро Адамович.

На підставі рішення журі переможцем в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки серед учнів ЗП(ПТ)О у тематичній номінації «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» визнано Іванчука Владислава, учня Волинського коледжу НУХТ («Це моя мова»). Його нагороджено дипломом ІІ ступеня управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Олімпіада продемонструвала, що у нашому коледжі працюють талановиті, висококваліфіковані педагоги, навчається здібна учнівська молодь, яка виявляє інтерес до ІКТ в позакласній роботі, шанує державну мову, розуміє свої права та обов’язки.

Комп’ютерний  малюнок створений із використанням графічних редакторів Adobe Photoshop, Adobe Illustrator учнем Волинського коледжу НУХТ Іванчуком Владиславом

Волинський коледж НУХТ
Assign a menu in the Right Menu options.