Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Вітальне слово

director1Щиро вітаю Вас у одному із найстарших навчальних закладів України!

Заснований на початку XVII століття як Луцький колегіум, Волинський коледж Національного університету харчових технологій може пишатися не одним поколінням викладачів, студентів та учнів, які зробили гідний внесок у розвиток освіти та розбудову нашого краю. Проходили століття, змінювалися генерації випускників, кожна з яких лише примножувала велич і славу нашого навчального закладу.

Сьогодні Волинський коледж – це вищий навчальний заклад, який готує молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. Головним завданням є навчально-виховна, інноваційна діяльність. Основу сучасної концепції розвитку коледжу становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоздатних на ринку праці, впровадження існуючих і розробка нових інформаційно-комунікаційних технологій для навчальної роботи, модернізація матеріальної бази та подальша інтеграція у європейський, освітній, науковий та інформаційний простір.

Навчально-виховний процес забезпечують п’ять відділень: загальноосвітніх дисциплін, харчових технологій, економіки і підприємництва,  інформатики та комп’ютерної техніки, готельного і туристичного обслуговування. У коледжі функціонує дві кафедри, де зосереджена наукова робота.

Характерною ознакою коледжу є динамічний розвиток і розширення сфер діяльності. Так, розширилися навчально-виробничі площі, оновилася комп’ютерна база, відкрилися лабораторії з сучасним обладнанням.

Мабуть, Волинському коледжу НУХТ таки вдалося знайти свій шлях, бо за 50 років новітньої історії становлення наш навчальний заклад може похвалитися значними здобутками.

Запрошую всіх наших випускників долучитися до заходів, які будуть відбуватися у рамках відзначення 50-річчя коледжу, закликаю до діалогу та зустрічей, щоб ще раз Вас побачити, почути, бо ми ж сильні нашим корінням, нашими «освітньо-родинними» зв’язками.

З повагою,
директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук

Волинський коледж НУХТ