Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Вчимо нашу історію

На відділенні загальноосвітніх дисциплін Волинського коледжу НУХТ проводився історичний тиждень, в рамках якого було організовано чимало заходів, різноманітних конкурсів, тематичних лекцій, які читали студентам відомі історики нашого краю.

Завершився історичний тиждень заходом, присвяченому Дню Соборності України – одній з найважливіших подій на шляху України до єднання та незалежності. Ідея Соборності генетично закладена в українцях з давніх-давен. 22 січня 1919 року був підписаний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки для спільної боротьби проти ворогів та вибудовування єдиної, неподільної України.

Учні групи № 8 детально вивчали, обговорювали історичні дати, проводили аналогії з сьогоднішніми складними подіями. З доповідями виступили: Наталія Яричин «День Соборності України: шлях України до єднання», Кирило Доля «День Соборності України – одне з найбільших національних свят нашої держави», Андрій Ступінь «Сьогодення соборної України і погляд у майбутнє».

«Ідея державного соборного самоутвердження є стрижневою для всіх поколінь українців. Звільнивши творчий дух, об’єднавши зусилля навколо спільної ідеї розбудови України, наш народ здатен вразити світ своїми здобутками!» – такими оптимістичними словами завершив захід викладач історії Віктор Кондратюк.

Волинський коледж НУХТ