Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Урок патріотичного виховання із запрошеними учасниками бойових дій

Відповідно до положень Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді , затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019, військово-патріотичне виховання є одним з найпріоритетніших напрямів роботи з молоддю. Кожен юнак має готувати себе до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України

З цією метою у Волинському коледжі НУХТ заступником директора з НВР Оксаною Межовою за сприяння представника Міністерства у справах ветеранів, бійця батальйону «Айдар» Андрія Омельчука, очільника місцевого осередку громадського об’єднання «Сокіл» Максима Новицького, учасника бойових дій у складі 93-ї механізованої бригади Юрія Черкащина, учасника бойових дій, добровольця батальйону «Козацька січ» Ігоря Сосни проведено урок патріотичного виховання з відпрацюванням навиків користування зброєю.

Організатори заходу, справжні герої сьогодення, намагалися донести до молоді думку, що нація є незнищенною, допоки є справжні патріоти, вірні сини своєї Вітчизни, які готові обороняти кордони рідної країни, її суверенітет і незалежність.

Професіонали військової справи у доступній формі знайомили молодь з азами військової підготовки, демонстрували як правильно користуватися віковим спорядженням, зброєю, закріплювати жгути.

Під час навчань студенти мали змогу ознайомитись з основними правилами безпечного користування зброєю, відпрацювати уміння та навички стрільби з вогнепальної зброї. Студенти закладу були у захваті від проведеного заходу і запрошували учасників бойових ще неодноразово відвідати Волинський коледж НУХТ.

Заступник директора з НВР Межова О.В.

Волинський коледж НУХТ