Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Урочистості з нагоди випуску молодих спеціалістів

Сьогодні, 3 лютого, у Волинському коледжі НУХТ відбулися святкові урочистості з нагоди чергового випуску молодих спеціалістів і фахівців. Уже вкотре коледж випустив висококваліфікованих молодших спеціалістів спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Готельне обслуговування», «Туристичне обслуговування», кваліфікованих робітників професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Цього року диплом молодшого спеціаліста одержали 98 студентів, диплом кваліфікованого робітника – 24 учні.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук: «Шановні випускники! Без сумніву, цей день є визначальним у вашому житті. Крокуйте у майбутнє впевнено і завзято! А коледж завжди буде радий вам і чекатиме вашого повернення разом з дітьми та онуками. В них повториться ваше дитинство, ваша студентська юність. Бережіть своє життя, честь, знання і цінності, які ви здобули під час навчання!». Директор коледжу зазначив, що Національний університет харчових технологій очікує на наших випускників для продовження навчання. Також було висловлено подячні слова батькам, рідним та близьким, які усіляко допомагали нинішнім випускникам на нелегкому шляху здобуття освіти.

З напутніми словами вже до вчорашніх студентів, а нині спеціалістів зверталися завідувачі відділень харчових технологій та готельно-туристичного обслуговування, які благословили своїх випускників на подальшу щасливу дорогу та самовіданну працю. Чимало поетичних, по-материнськи теплих слів було сказано і класними керівниками випускних груп.

Молоді, красиві та схвильовані випускники виходили на сцену, аби отримати важливий документ про фахову освіту. Водночас із глядацької зали за цим зворушливим дійством уважно спостерігали розчулені батьки й педагоги.

Цього року чимало випускників-відмінників. Дипломи з відзнакою отримали: Олена Матвіюк, Олена Дрозд, Анастасія Задерей, Аліна Грицан, Катерина Гапончук, Мар’яна Бекмірзаєва , Світлана Вовк, Марія Сохацька, Анна Хомич, Дмитро Шабала. Коледж гордиться і пишається такими студентами. Здібні молоді люди готові поповнити ряди будівничих Української держави. Нехай же доля буде прихильною до кожного з цих молодих спеціалістів і допоможе реалізувати всі їхні прагнення і сподівання.

Протягом усього заходу лунали віншувальні слова, щирі побажання та музичні вітання студентів. Завершилися урочистості спільним виконанням пісні «Україна – це ми».

Тож, нехай щастить вам, дорогі наші випускники, і хай здійсняться всі ваші мрії! Нехай же знання, здобуті у стінах коледжу, стануть запорукою вашого життєвого успіху!

Волинський коледж НУХТ