Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Учні ІІ курсу відвідали презентацію книги «Волинський пантеон: Схід 2014–2017»

29 листопада 2018 року учні ІІ курсу групи №5 відвідали урок-реквієм у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, який був присвячений презентації книги «Волинський пантеон: Схід 2014–2017». Ця книга – це об’єднаний том, який містить науково-довідкове видання «Волинський пантеон: Схід 2014», який був виданий у 2015 році, «Волинський пантеон: Схід 2015», «Волинський пантеон: Схід 2016». У ній міститься історія 217 героїв, які віддали своє життя за Україну. У книзі зібрано відомості про тих, хто загинув на полі бою, а також у перший рік після повернення з місць бойових дій.

Зі сторінок видання учні дізналися про випускників-героїв нашого коледжу, які віддали своє життя на війні.

Присутні мали можливість познайомитися із авторами книги – Олександром Дем’янюком, професором, доктором історичних наук та Геннадієм Гульком, заслуженим працівником культури.

Вони поділилися своїми спогадами про початок роботи над книгою. Найважче було знайти інформацію про загиблих у 2014 році. Відомостей про них було дуже мало, хоча жертв було багато. Співавтор Геннадій Гулько не сподівався, що перший том, виданий у 2015 році матиме продовження. За його словами, книжечка про жертв війни на Донбасі була запланована як «Пом’янник», з яким християни могли б молитися за загиблих.

Митці планують продовжити роботу над цим виданням, так як війна ще не припинена.

На завершення зустрічі присутні мали змогу переглянути фільм «Я вірю, що закінчиться війна», який створила вчителька Євгенія Фіщук із села Скригове Горохівського району.

По закінченню уроку автори Олександр Дем’янюк та Геннадій Гулько подарували учням видання «Волинський пантеон: Схід 2014–2017».

Волинський коледж НУХТ