Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Участь у загальноміських заходах до Дня Соборності України

Викладачі і студенти коледжу взяли участь у літературно-мистецькому святі

«Я співаю до тебе, Соборна країно…» та виставці «Українське військо: 1917-1921», приурочених 101-й річниці об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою, що відбулись у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.

З важливою подією в житті українського народу – Днем Соборності України учасників заходу привітали заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови обласної ради Роман Карпюк та заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець наголосила: « Нам – українцям необхідно буди єдиними у думках і помислах. Адже в нашій єдності – єдність нашої держави».

Святкому настрою сприяли патріотичний концерт, в кожному слові, кожній пісні якого відчувались краса українського слова, любов до Матері – України, повага до борців за незалежність України, віра в могутність і незнищенність українського народу.

Викладачі і студенти коледжу оглянули виставку «Українське військо: 1917-1921». Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті на основі матеріалів Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Музею Української революції 1917–1921 років, Українського національного музею в Чикаго, Віртуального музею УНР, Архіву Організації Українських Націоналістів, Архіву Інституту Йозефа Пілсудського.

Заступник директора з НВР О.В.Межова

Волинський коледж НУХТ