Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу зі здорового способу життя

Заступник голови Ради студентського самоврядування Волинського коледжу НУХТ Анна Білоус група ХТ-33 взяла участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу, спрямованому на формування здорового способу життя молоді, який відбувся у м. Харкові.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації у співпраці з обласною молодіжною громадською організацією «Харківський центр волонтерів», комунальною установою «Харківський обласний центр боротьби з ВІЛ/СНІДом», міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» та благодійною організацією «Благодійний фонд «Благо».

Мета заходу: cприяння зміцненню здоров’я молодих людей, формування культури здоров’я серед молоді, популяризація здорового способу життя.

Молоді люди, які є лідерами студентського самоврядування , членами молодіжних громадських організацій, представники державних установ і організацій, працівники молодіжних центрів , а також представники об’єднаних територіальних громад, які працюють з молоддю, мали можливість впродовж трьох днів відвідати презентаційні сесії та тренінги провідних тренерів, які ділилися своїми напрацюваннями щодо підвищення рівня здоров’я молоді.

Як підсумок, матеріали та напрацювання семінару-тренінгу будуть використані в організації заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя серед молоді в регіонах.

Заступник голови Ради студентського самоврядування ВоК НУХТ

Анна Білоус, група ХТ-33.

Волинський коледж НУХТ