Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Участь у вечорі-пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх»

Викладачі і студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у вечорі-пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх» приуроченому вшануванню Героїв АТО, які загинули на сході України.

Захід відбувся у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка 29 жовтня. Його організувала громадська організація «Члени родин загиблих в АТО «Надія» за підтримки облдержадміністрації та Луцької міської ради.

Вечір-реквієм розпочався спільною молитвою за померлих бійців, яку очолив головний військовий капелан Михайло Бучак.

Присутні стоячи вшанували пам’ять Героїв-волинян, які віддали своє життя, захищаючи Україну на сході нашої держави, кожного з них назвали поіменно. Вони пожертвували своїм щастям заради щастя нащадків, щастя українців.

Голова ГО «Родини загиблих учасників АТО «Надія» Любов Карабанан зазначила, що в зоні АТО загинули 197 волинян, серед яких наймолодшому було лише 18 років.

На заході виступили гурт «Капелани» громадської організації «Військові капелани Волині», камерний оркестр «Кантабіле» та народний артист України Василь Чепелюк. Вони виконали композиції, які вразили присутніх високим рівнем виконання. Серед артистів, які виступали на вечорі пам’яті, були студенти і учні луцьких навчальних закладів, учасники АТО, а також музичні гурти.

Особливо вразив присутніх виступ Олега Дмитрука, який після своєї військової служби почав писати пісні. У його виконанні прозвучала пісня «Лист солдату».

Після завершення вечора учасники заходів поклали квіти до настінної дошки «Герої Небесної Сотні. Загинули за єдність України»

Волинський коледж НУХТ