Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Участь у вечорі-пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх»

Викладачі та студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у вечорі пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх», приуроченому вшануванню загиблих військовослужбовців, які загинули у російсько-українській війні на сході України.

Захід відбувся у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка 28 жовтня. Його організувала громадська організація «Члени родин загиблих в АТО «Надія» за підтримки облдержадміністрації та Луцької міської ради.

Вечір-реквієм розпочався з благословення від військового капелана отця Сергія Мельничука та спільною молитвою за померлих бійців.

Присутні стоячи вшанували пам’ять Героїв-волинян, які віддали своє життя, захищаючи Україну на сході нашої держави, пожертвували своїм щастям заради щасливого майбутнього українців. Кожного з загиблих Героїв назвали поіменно.

Особливо схвилював присутніх виступ матері загиблого бійця 51-ї ОМБ, кавалера ордену «За мужність» 3-го ступеню посмертно Сергія Дармофала, Софії Дармофал, яка зазначила, що сина ніхто не може замінити матері та продекламувала зворушливий вірш.

До глибини душі схвилював усіх присутніх на заходів виступ камерного оркестру «Кантабіле», що виконав всесвітньовідомі класичні твори світової музичної спадщини.

Перед присутніми на заході виступила голова ради ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан, яка зауважила, що за чотири роки війни Україна втратила кращих своїх синів, загинули майже чотири тисячі бійців, серед них майже 200 волинян, 12 волинян зникли безвісти. Любов Карабан подякувала батькам за захисників, справжніх патріотів, які виросли на Волинській землі, що стали на захист України і ціною власного життя забезпечили мирне і спокійне життя українським родинам.

Після завершення вечора учасники заходів поклали квіти до пам’ятного фотостенду Стели Героїв на Театральному майдані, а потім відправилися до міського цвинтаря у селі Гаразджа, де продовжили вшанування загиблих Героїв.

У матеріалі використано фотографії з сайту Волинські новини

Волинський коледж НУХТ