Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У Волинському коледжі НУХТ відбувся круглий стіл на тему «30 «заповідей» Загальної декларації прав людини»

6 грудня 2017 року було проведено круглий стіл на тему «30 «заповідей» Загальної декларації прав людини». Захід провела кандидат юридичних наук, викладач фахових дисциплін коледжу Чечель Н.О. До участі у ньому були запрошені студенти групи № 16/16А відділення «Економіки і підприємництва», які мали змогу переглянути відеоматеріали  щодо положень Загальної декларації прав людини.

Крім цього, Н.О. Чечель розповіла присутнім, що цей документ було прийнято 10 грудня 1948 року в Паризькому палаці Шайо, який став результатом безпосереднього досвіду Другої Світової Війни і представляє глобальне вираження невід’ємних прав, які повинні мати усі люди. Декларація складається з 30 статей, які лягли в основу наступних міжнародних договорів, регіональних документів по правах людини, національні конституції та інші закони. Вона містить основні соціальні, культурні, економічні та політичні права людини та є фундаментальним нормативно-правовим актом.

Студенти активно брали участь у дискусії та висловлювали свої думки щодо розуміння змісту положень, закріплених Загальною декларацією прав людини.

Волинський коледж НУХТ