Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У Волинському коледжі НУХТ стартувала вступна кампанія

15 червня розпочала свою роботу Приймальна комісія коледжу з прийому заяв вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника. З 11 липня розпочнеться вступна кампанія для бажаючих здобути освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Майбутніх вступників чекають у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій, де пропонують отримати затребувану на сьогодні професію та спеціальність. Адже тут здобувають фах майбутні технологи харчового виробництва, ІТ-фахівці, спеціалісти з комерційної діяльності, маркетологи, менеджери готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Згідно з останніми дослідженнями саме ці професії увійшли в топ-десятку.

Молоді люди стоять перед вибором майбутньої професії. І тут важливо не помилитися і прийняти правильне рішення. Адже професія має бути і до душі, і перспективною. В умовах складної економічної ситуації та зростання безробіття такий вибір зробити все складніше.

Волинський коледж НУХТ – єдиний державний навчальний заклад на Волині, який входить у структуру Національного університету харчових технологій і є одним з провідних вищих навчальних закладів України, що здійснює підготовку фахівців для харчової і переробної промисловості, сфери обслуговування, підприємництва, торгівлі, фінансових установ. Студенти коледжу є постійними учасниками регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, конференцій, предметних олімпіад. Для цього створено всі умови – свої знання передають висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання, а також наявна чудова навчальна база: навчальний ресторан, кафе, сучасна лабораторія контролю якості продуктів. На технологічно оснащеній професійній кухні студенти відновлюють рецепти стародавніх українських страв, складають рецептуру й технологію приготування нових страв. Почесне третє місце, яке здобули студенти коледжу на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Виробництво харчової продукції», ще раз підтверджує високий рівень підготовки технологів у Волинському коледжі НУХТ.

Також має великий потенціал розвитку і може стати однією з найбільш прибуткових галузей для економіки країни ІТ-сфера. І тут Волинський коледж НУХТ є безумовним лідером у підготовці спеціалістів комп’ютерної інженерії. Про це свідчить перемога студента коледжу в конкурсі «Кращий студент Волині», якого визнали кращим студентом-програмістом.

Досить перспективним напрямком є готельно-ресторанний бізнес. Фактично можна говорити про те, що національний готельний ринок є вільним і мало конкурентним. І через свою ще нерозвиненість і перспективність індустрія гостинності має високий потенціал зростання, тому фахівці готельно-ресторанної справи завжди будуть мати роботу.

Не слід забувати і про робітничі професії, що не потребують вищої освіти, і вступити на навчання на які можна без ЗНО, але від цього не стають менш оплачуваними.

Тож ласкаво просимо на навчання до Волинського коледжу Національного університету харчових технологій!

Волинський коледж НУХТ