Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У Волинському коледжі НУХТ дні документального кіно

Уже втретє поспіль Волинський коледж НУХТ долучається до проведення щорічного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA», який триватиме у Волинській області до 10 грудня.

Регіональним партнером кінофестивалю на Волині є ВОГО «Волинський прес-клуб», а організацію заходів у ВТ НУХТ уже традиційно координує викладач суспільних дисциплін Олександр Новосад.

24 листопада студенти нашого коледжу мали можливість переглянути фільм «Яма», який за результатами попереднього студентського опитування здобув найбільше голосів підтримки і  тому став фільмом-відкриттям цьогорічних показів у рамках фестивалю у нашому коледжі.

Історія фільму розповідає про реальне життя звичайної родини, сільська хата якої  із розростанням столиці опинилася оточеною сучасними багатоповерхівками.  Їхній приватний будинок єдиний, що залишився від колишнього села. Хати всіх інших мешканців давно перекупили або знищили. Міське середовище намагається виселити і останніх мешканців «Ями»: оточені звідусіль  сучасними висотками, вони дійсно живуть неначе у безодні. Проте герої фільму не здаються, не кидають свого способу життя і, незважаючи на заподіяну підпалом шкоду та затяжну судову тяганину, все одно перемагають у цій нелегкій боротьбі.

Після перегляду фільму відбулося обговорення.

Фестиваль триває. Наступні відкриті покази у Волинському коледжі НУХТ відбудуться 2, 3 та 4 грудня.

Волинський коледж НУХТ