Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У ВоК НУХТ проведено лекцію «Дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху»

На виконання вимог ст. 20 Закону України „Про дорожній рух” , а також з метою підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та зменшення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму у Волинському коледжі НУХТ проведено лекцію «Дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху» за участю інспектора із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області Шмігель Ольги та заступника директора з НВР Межової Оксани.
Присутні на заході студенти і учні груп №15, 20, 7,9, 5, 31, 2 повторили правила безпечної поведінки на дорозі, подвір’ї, у транспорті, обов’язки і права пішоходів, пасажирів, вимоги до водіїв велосипедів, скутерів, мопедів і мотоциклів.
Заступник директора з НВР Межова О.В зауважила «Неуважність на дорозі – небезпека для життя. Не можна нехтувати правилами переходу проїзної частини, адже це може призвести до дорожньо-транспортного травматизму Виконання правил дорожнього руху – обов’язок кожного громадянина».
Інспектор патрульної поліції Шмігель Ольга розповіла про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, про поведінку пішоходів у надзвичайних ситуаціях на дорозі. Студенти мали змогу переглянути відеофільми та фотографії дорожньо-транспортних аварій.
Присутні на заході переконалися, що для забезпечення безпеки дорожнього руху, важливо знати правила дорожнього руху.

Волинський коледж НУХТ