Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У коледжі відбуваються заходи до Дня Захисника України

1_crЗ метою належної підготовки і відзначення Дня захисника України, утвердження в молоді національної свідомості та патріотизму у Волинському коледжі НУХТ відбувається низка тематичних заходів.

Так, 11 жовтня, завідувач відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею Валентина Машлай  провела історичну годину, приурочену до 74-ї річниці від дня створення УПА та 75-ї річниці створення «Поліської Січі». У ході відеолекції  було представлено оригінальні документи, фотографії та речі українських повстанців 1940-1950 років.  Студентам показали чимало документів, які висвітлюють діяльність «лісового» уряду.  “Українська Визвольна  Рада і автономна частина ОУН – Народно-Визвольна Революційна Організація, була суто волинським феноменом”, – зазначила у своїй лекції Валентина Машлай.

Молодь дізналася чимало цікавих і маловідомих фактів з історії створення УПА. І мимохідь згадалися слова відомого українського письменника Євгена Сверстюка, який говорив про загадку Волині, яка по суті без зброї і сторонньої підтримки створила Українську повстанську армію.

Волинський коледж НУХТ