У коледжі відбулися жалобні заходи до 85-х роковин Голодомору

,

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932-1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі. «Голод запланувала Москва для знищення українського селянства як національного бастіону. Українських селян знищили не тому, що вони були селянами, а тому, що вони були українцями», — писав американський професор Р. Конквест.

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

Починаючи з 2000 року, у четверту суботу листопада у нашій державі щорічно відзначається День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій.

Пам’ять загиблих від голоду вшановували і в коледжі. У музеї жертв тоталітарних режимів перед студентами відділення туризму та готельно-ресторанної справи з аналітичною довідкою «Голод 1932-1933рр. в державній політиці пам’яті та суспільній свідомості» виступила завідувач музею Патрай Н.О. Студенти та учні коледжу переглянули виставку-експозицію «Забуттю не підлягає». У групах №5, №12 було проведено конференцію «Голгофа голодної смерті». Виховні години: «Незгоєні рани українського народу» (у групах №63 та №7), та «Запалимо свічку пам’яті…» (у групі №22).

Жалобні заходи до 85-х роковин Голодомору завершились хвилиною мовчання, а о 16.00 годині 24 листопада були запалені свічки пам’яті.