Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У коледжі проходять заходи, приурочені Всеукраїнському тижню права

1_cr24 листопада до проведення Тижня права в коледжі долучились студенти ІІ курсу відділення економіки та підприємництва. Вони стали активними учасниками інтерактивної інформаційної години «Закон та молодь».

Викладач Вікторія Кавара ознайомила студентів із походженням та історією боротьби за права людини, створенням перших документів, що захищали права людини та громадянина.

Студенти групи 45 Яна Гловацька, Олександр Романюк, Наталія Сахнюк та Тетяна Соколовська представили однокурсникам повідомлення про значення права в житті кожної держави та охарактеризували найважливіші ознаки правової держави, права людини та громадянина в Україні. Студенти 46 групи Оксана Шнит та Катерина Поліщук зупинились на основних обов’язках громадян України. Основним мотивом їх презентації було «Не питай, що держава може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для держави». Представники групи 48 та 48А Наталія Лановенко, Ольга Бура та Іван Ковела розповіли присутнім про створення Європейського Суду, права людини та місце Європейської конвенції, багато було сказано про захист прав і основних свобод людини в Конституції України.

Учасники інформаційної години брали активну участь у дискусії, висловлювали свої позиції щодо обговорюваних питань. Така форма спілкування та обміну знаннями допомагає формувати правову культуру громадянина України, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активної участі в управлінні державними справами, рішучої боротьби з порушниками законів.

Волинський коледж НУХТ