Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Тиждень природничо-математичних дисциплін

В коледжі проводився предметний тиждень природничо-математичних дисциплін.

У ході проведення тижня було проведено цікаві та пізнавальні заходи:

  • круглий стіл «У світі цікавої фізики», де учні готували і проводили досліди, які можна провести, як на уроці, так і вдома;
  • інформаційний дайджест «Хід – парад фізичних приладів». Викладач Гут С.С. ознайомила студентів з різними видами фізичних приладів, вимірювальних шкал та принципом їх дії і застосування;
  • дискусія «Екологічні проблеми у світі, Україні, і області», де студенти представили презентації з вирішення екологічних проблем. Студенти переглянули фільм, де виступав заступник директора Волинського водоканалу Юрій Вега про забруднення води і проблеми її очищення у місті Луцьку. Головний спеціаліст відділу екології Луцької міської ради Оксана Тарабанюк запропонувала вирішення екологічної проблеми методом компостування відходів та використання паперових упаковок.

Студенти захищали навчальні проекти на тему «Збережемо світ чистим для майбутніх поколінь», де обговорювалися питання відходів виробництва та рециглінг як цивілізований спосіб утилізації твердих побутових відходів, світовий досвід боротьби зі звалищами відходів, поширення і методи знищення борщівника на Волині.

Вони запропонували проекти по використанню біопалива, сучасних джерел електроенергії і раціональне використання природних ресурсів.

На прикладі біографії всесвітньо відомого математика М.П.Кравчука донесли до студентів, що математика – наука, яка є прогресом у світі. Розв’язуючи математичні завдання та кросворди студенти зрозуміли,що математика – це не просто формули і обчислення, а спосіб мислення та спілкування.

Серед студентів І курсів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації був проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Випробовувати свої сили та прийняти участь в олімпіаді вирішили 15 студентів.

  • І місце – Назарук Єлизавета, студентка групи ГРС-11
  • ІІ місце – Колесник Надія, студентка групи ХТ-11
  • ІІІ місце – Микула Антон, студент групи ХТ-12

Кращі студенти та учні були нагороджені грамотами та дипломами.

Назарук Єлизавета буде представляти коледж на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Волинський коледж НУХТ