Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Туристи ВоК НУХТ – призери змагань з туризму!

Традиційно, травень — місяць, який насичений для студентів та викладачів закладу олімпіадами, змаганнями, ярмарками. Кращі студенти-спортсмени 25-26 травня захищали честь коледжу на обласних змаганнях з туризму серед учнів професійної (професійно – технічної) освіти та учнів закладів освіти обласного підпорядкування.

Програма змагань з туризму включала особисто–командні змагання на дистанціях з велосипедного туризму, особисто–командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» та конкурс в’язання вузлів.

В перший день змагань наші студенти показали хороші результати.

Перше місце в особистому заліку на дистанції фігурне володіння велосипедом виборов Яриніч Богдан, а Лілія Петровська на цій дистанції була третьою серед жінок. У підсумку нашим студентам вдалося вибороти друге місце в загальнокомандному заліку з велотуризму.

Другий день змагань також був вдалим: третє місце посіла наша команда в конкурсі в’язання вузлів та на дистанції «Смуга перешкод».

В загальному заліку команда коледжу виборола третє місце.

Дякуємо тренеру Андрію Романовичу Пахолюку та студентам: Яринічу Богдану, Петровській Лілії, Андрухненко Агнесі, Бурячку Анастасію, Лук’янову Юрію за гідну підготовку до змагань! Бажаємо вам нових звершень та перемог!

Зінкевич С.Г., завідувач відділення туризму та готельно-ресторанної справи

Волинський коледж НУХТ