Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Тест “От і вийшов чоловічок”

4Завдання, яке пропонує психолог Г.Марасанов, може видатися не дуже серозним. І тим не менш спробуйте його виконати – це допоможе подивитись на себе з боку, що є важливим, якщо ви беретесь за нову справу.
Пропонується три фігури: квадрат, трикутник, коло. Намалюйте з цих фігур 12 чоловічків, причому і ручки, і ніжки, і тулуб, і голова у них повинні складатися з цих трьох фігурок. Скільки фігурок ви візьмете – ваша справа. Скажімо, на одного чоловічка знадобиться три, на другого – двадцять.

Намагайтеся, щоб чоловічки відрізнялися один від одного. Намалювали? Добре. А тепер підрахуйте, скільки разів повторюється кожна фігурка у всіх дванадцяти чоловічків. Що отримується?

5У практичної психології, як відомо, квадрат асоціюється з наполегливістю, твердістю, іноді і впертістю; трикутник – з цілеспрямованістю, здатністю захопитися ідеєю, але говорить і про те, що людина наполеглива в досягнені мети; коло символізує чуттєвість, емоційність, здатність сприймати проблеми іншої людини, але в тої же час і схильність до тривожності.

Які ж риси переважають в вашому характері?

Волинський коледж НУХТ