Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Тематичний вечір «Сцена – мій кумир, театр – священний храм для мене»

DSCN0270На відділенні загальноосвітніх дисциплін Волинського технікуму НУХТ відбуваються тематичні заходи з нагоди 170-річчя від дня народження видатного українського драматурга І. Карпенка-Карого.

17 вересня студенти групи № 17 та учні груп № 7, № 14 разом з викладачами Тетяною Степанюк та Оксаною Кисіль взяли участь у вечорі «Сцена – мій кумир, театр – священний храм для мене», який відбувся у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.
У ході виховного заходу, викладач української літератури Тетяна Степанюк розповіла учням та студентам основні віхи історії життя та творчості І.Карпенка-Карого. Зокрема, студентству було представлено в усіх деталях розповідь-презентацію про один з етапів життя драматурга – період заслання І. Карпенка-Карого у Новочеркаську. Про цей час в житті театрального діяча особливо влучно сказав Іван Франко: «Один із батьків нашого театру тільки завдяки всеросійській реакції звернувся до української драматичної продукції: він був політичним комісаром, та ось у домі відкрито тайну революційну друкарню, його вигнано з місця і заслано на вигнання — і тут усміхнулася йому українська муза: Росія стратила поліційного пристава, Україна зискала Карпенка-Карого”.

Завдяки працівникам бібліотеки та викладачам перед молоддю відкрився цікавий, нестандартний світ відомого драматурга, режисера та театрального діяча не тільки як класика, а й як неординарної, талановитої людини.

Волинський коледж НУХТ