Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Свято туризму у ВоК НУХТ

27 вересня у Волинському коледжі традиційно відзначили Всесвітній день туризму. Вкотре велика й дружна родина ВоК НУХТ зібралася разом на мальовничому березі річки Стир в центральному парку імені Лесі Українки на туристичне свято. Викладачі та студенти відділення туризму та готельно-ресторанної справи зробили цей захід різноплановим та цікавим. До справи долучилися також викладачі фізичного виховання, які провели цікаву туристську естафету, а члени студради коледжу організували студентський квест.

Змістовним і цікавим був конкурс «Привітання з днем туризму». Творчими й артистичними виявилися усі команди, тому в цьому конкурсі перемогла дружба! А ось найспритнішими та найкмітливішими у студентському квесті була команда відділення економіки і підприємництва. У туристській естафеті перемогу здобула команда відділення харчових технологій, а друге місце виборола команда відділення туризму та готельно–ресторанної справи, третє місце виборола наймолодша команда відділення загальноосвітньої підготовки.

Найбільше емоцій та хвилювань як серед учасників так і серед вболівальників викликав конкурс «Найсильніша команда ВоК НУХТ. Традиційні переможці цього конкурсу з відділення інформатики та комп’ютерної техніки не змогли вберегти титул найсильнішої команди. Перемогу здобуло відділення харчових технологій.

Найерудованішим став студент групи 15 відділення економіки та підприємництва Дмитро Щербачук.

Найважче членам журі було визначити переможців конкурсу «Найкраща територія», адже усі групи дотримувалися основних правил. Але всі відмітили оригінальність групи 52 відділення загальноосвітніх дисциплін. А от переможців конкурсу відеоблогерів «Funny day of tourism» та фотоконкурсу буде оголошено 16 жовтня.

Протягом заходу відділення харчових технологій частувало усіх присутніх смачним кулішем та запашним чаєм.

Свято вдалося на славу, то ж з нетерпінням чекатимемо нових цікавих заходів, щоб отримати заряд позитивних емоцій, активно відпочити на природі та поспілкуватися з друзями!

Волинський коледж НУХТ