Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Свято профтехосвіти

Колектив Волинського коледжу НУХТ під керівництвом директора коледжу Корчука І.В. взяв участь в обласному святі професійної освіти, яке відбулося 30 травня на театральному майдані м.Луцька.
В рамках свята відбулась ярмарка – продаж виробів, виготовлених учнями і майстри виробничого навчання .Колектив нашого закладу освіти продемонстрував творчий підхід у підготовці до свято, високий рівень фахової підготовки. Продукція нашого закладу освіти, представлена на святі, вирізнялась високим рівнем виконання, інноваційними ідеями, креативністю.
Відділення «Харчових технологій» коледжу представило на святі широкий вибір кулінарних і кондитерських виробів; майстер клас «Мистецтво карвінгу» і тематичну сервіровку столу.
Учні відділення «Інформатики і комп’ютерної техніки» запрошували присутніх на заході взяти участь у майстер-класах з «Обробки фотографій в програмі фото-шоп» і «Заправки катріджів».
Майстер-клас на детекторі валют з перевірки достовірності грошових купюр
проводили учні відділення «Економіки і підприємництва». Учні і майстри виробничого навчання презентували виставкові швейні вироби: вишиванки, кухонні набори, фартухи, скатертини та серветки.
А учні професії «Агент з організації туризму» запрошували взяти участь в екскурсії «Історія та сучасність Театрального майдану».
Присутнім на святі була надана вичерпна інформація про професії і спеціальності, з яких здійснюється набір у 2018 році, умови вступу, терміни подачі документів
За активну участь у виставці-ярмарку колектив коледжу нагороджено грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та цінним подарунком.

Волинський коледж НУХТ