Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Свято дипломованих фахівців

03 лютого в Будинку культури міста Луцька відбулося урочисте вручення дипломів випускникам коледжу – молодшим спеціалістам та кваліфікованим робітникам.

Невимовне хвилювання, урочистий та піднесений настрій – усе це вирувало в повітрі. Ще зовсім недавно ці студенти й учні з документами в руках та надією в серці вперше переступили поріг тепер вже такого рідного коледжу. А сьогодні вони є дипломованими та професійно підготовленими спеціалістами, які готові до підкорення нових вершин. Омріяні дипломи отримали 89 молодших спеціалістів спеціальностей «Готельне обслуговування», «Туристичне обслуговування», «Виробництво харчової продукції». Тринадцять випускників одержали дипломи з відзнакою. Цього ж дня вручили 25 випускникам дипломи кваліфікованих робітників професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».

Розділити з молоддю радісну подію прийшли викладачі, рідні та друзі. Захід розпочали з виконання Державного Гімну України. Відтак з вітальним словом до винуватців свята звернувся директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук: «Сьогоднішнє свято – це результат наполегливої праці учнів та студентів, їх батьків, котрим я вдячний, що виховали хороших людей, а також роботи всього колективу коледжу, який вклав у молодь не просто свій час, а частину власної душі». Директор коледжу відзначив, що вчорашні студенти та учні, а нині випускники, творили позитивний імідж коледжу: успішно брали участь у студентських конференціях, олімпіадах, виборювали перемоги в спортивних змаганнях тощо. «Я дякую вам за вашу активну життєву та громадську позицію. Саме вам відроджувати нашу Україну. Тож щасливої і щедрої долі вам, дорогі наші випускники!», – побажав Ігор Васильович. Також очільник навчального закладу висловив сподівання, що цьогорічні випускники продовжать навчання у стінах Національного університету харчових технологій і за скороченою програмою отримають дипломи бакалаврів.

Наступними вітали завідувачі відділень, які звернули увагу випускників, що зараз змінюються їх соціальний статус. Адже ще вчора вони були студентами, а сьогодні можуть працювати, рухатися далі, шукати свій шлях у житті. «Ми дуже пишаємось тим, що професійні знання ви отримали в стінах саме нашого закладу. Та насправді ваше навчання тільки почалося, адже ми здобуваємо знання протягом усього життя. Будьте відкритими, ставте перед собою нові цілі, розвивайтеся!» – побажали випускникам завідувач відділення харчових технологій Тамара Пахолюк та завідувач відділення готельно-туристичного обслуговування Світлана Зінкевич.

Класний керівник Ольга Стешенко висловила сподівання, що випускники на відмінно засвоїли головний урок – завжди, у будь-якій життєвій ситуації бути справжніми людьми.

«Ви для нас найдорожчі і найрідніші люди, – звернулася до випускників керівник групи № 4 Галина Богдан. – І так буде завжди. Приходьте у свій рідний коледж, не забувайте, будьте вдячними викладачам, батькам. Адже вдячність повертається сторицею».

Олена Конах, керівник групи № 25, подякувала батькам, за те що вони подарували нашому коледжу зірок, бо сьогоднішні випускники направду є високопрофесійними фахівцями. «Я хочу прийти до ресторану, і щоб мене обслуговували наші випускники, бо я знаю, що це буде найякісніше обслуговування. Я хочу приїхати в готель, в якому буде працювати наш випускник, тому що це найякісніше обслуговування», – зізналася у своїх бажаннях Олена Конах.

Випускники висловили слова вдячності викладачам за безцінний досвід та уроки життя, дякували батькам, які були підтримкою, друзям, з котрими подолали складний, але цікавий шлях студентського життя.

Святкового настрою присутнім у залі додали учасники художньої самодіяльності коледжу. Яскраві концертні номери у виконані випускників, студентів, класних керівників не залишили байдужими нікого.

Тож ще раз вітаємо наших випускників. Ви опанували спеціальності, які сьогодні потрібні чи не в усіх сферах діяльності. Бажаємо реалізації в професії та нових звершень. Мрійте, фантазуйте – і все у вас вийде!

Волинський коледж НУХТ