Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Святковий концерт до Дня працівника освіти

Вже традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях. З цієї нагоди, 4 жовтня в приміщенні актової зали коледжу відбувся святковий концерт.

Студенти коледжу за доброю традицією привітали своїх викладачів із їхнім професійним святом. Викладацький склад отримав у подарунок не лише традиційні квіти, але й концерт, підготовлений силами своїх вихованців. Розпочалися урочистості привітаннями, з якими звернулася до своїх колег заступник директора з навчальної роботи Голуб Алла Володимирівна. Подякувавши присутнім за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Учні та студенти коледжу підготували святковий концерт. На сцені виступили представники талановитої молоді з музичними та гумористичними номерами, між якими лунали слова вітань і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Мельник О.В.

Волинський коледж НУХТ